کد خبر : 87736
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۳۴
124 اشتراک
آخرین عناوین

دیدار نتانیاهو و پوتین با موضوع «حضور ایران در سوریه»

به گزارش وعده صادق وب سایت صهیونیستی یدیعوت احرنوت در گزارشی نوشت: نتانیاهو و پوتین قرار است بزودی در مورد حضور ایران در سوریه دیدار کنند.

 

این وب سایت نوشت: در این دیدار که ششمین دیدار آنها در دو سال اخیر می باشد، قرار است در مورد تغییرات منطقه ای و مخصوصا آتش بس اخیر گفتگو بشود. گفته می شود اسرائیل از آتش بس اخیر که در سوریه انجام شده است، راضی نیست و این را به نفع شیعیان ایران می داند. نتانیاهو بر این باور است که آتش بس اخیر موجب شده نیروهای نیابتی ایران در منطقه قدرتمندتر بشوند.

 

این منبع صهیونیستی افزود: نتانیاهو پیش از این هم از حضور ایران در سوریه ابراز نگرانی کرده و مدعی شده بود که تهران قصد دارد حضور خود در نزدیکی اسرائیل را تثبیت کند. وی همچنین توافق آمریکا و روسیه برای برقراری آتش‌بس در مناطق نزدیک به جولان را مورد انتقاد قرار داده و آن را موجب تقویت ایران توصیف کرده است.

 

 

این وب سایت نیز نوشت: علاوه بر این دیدارها، گفتگوهای تلفنی زیادی نیز در این باره صورت گرفته است و مقامات اسرائیلی با همتایان خود در آمریکا و روسیه در مورد برنامه ایران برای تثبیت قدرت هوایی، زمینی و دریایی این کشور در منطقه، بحث و گفتگو کرده اند.

 

قرار است این دیدار در روز چهارشنبه در شهر سوچی روسیه انجام شود.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir