کد خبر : 88045
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
59 اشتراک
آخرین عناوین

کلینتون: ترامپ انسانی کثیف است – خبرگزاری تسنیمبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،”هیلاری کلینتون” وزیر خارجه سابق امریکا در کتاب خود که قرار است روز ۱۲ سپتامبر در امریکا و با عنوان ” چه اتفاقی افتاد” منتشر شود “دونالد ترامپ” رئیس جمهور امریکا را “شخصی کثیف” توصیف کرده است.

کلینتون در دو بخش از این کتاب که شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی منتشر کرده نحوه رفتار ترامپ با وی در جریان مناظره‌های تلویزیونی سال گذشته را روایت کرده و نوشته است: بر روی صحنه بودیم و وی هر جا که من می‌رفتم دنبالم می‌کرد و به چشمانم می‌نگریست. رفتار وی به شدت مرا آزار می‌داد.

وی افزود: اگر جای من بودیم چه کاری می‌کردید؟ آیا آرام می‌ماندید و تبسم می‌کردید یا آنکه به چشمانش می‌نگریستید و با صدای بلند می‌گفتید: برگرد ای انسان کثیف، دور شو. می‌دانم که تو دوست داری تا زنان را در تنگنا قرار دهی اما تو نمی‌توانی مرا در تنگنا قرار دهی. برگرد.

کلینتون طی ماه‌های اخیر تمرکز خود را بر روی نوشتن این کتاب قرار داده تا دلایل شکست خود در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص اتهام دخالت روسیه در این انتخابات را تشریح کند.

انتهای پیام/.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir