رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۵ | کد خبر : 8829
 • نایب‌رئیس دوم مجلس خبر داد

  پیشنهاد تأسیس ۲ شرکت نفتی در برنامه ششم/ شرکت پالایش و پخش ۱۲۰ سال فعالیت کرد و دیگر بس است

  به گزارش وعده صادق، محمدرضا باهنر در دومین همایش ملی مدیریت جهادی افزود: اگر بخواهیم سالی یک میلیون شغل ایجاد کنیم تا فقط نرخ بیکاری ثابت بماند امکان پذیر نیست مگر با مدیریت جهادی، زیرا با محاسبات موجود، این امر امکان پذیر نیست. وی افزود: در دوره قبل از رفع تحریم ها 30 تا 40 […]

  به گزارش وعده صادق، محمدرضا باهنر در دومین همایش ملی مدیریت جهادی افزود: اگر بخواهیم سالی یک میلیون شغل ایجاد کنیم تا فقط نرخ بیکاری ثابت بماند امکان پذیر نیست مگر با مدیریت جهادی، زیرا با محاسبات موجود، این امر امکان پذیر نیست.

  وی افزود: در دوره قبل از رفع تحریم ها 30 تا 40 درصد از مشکلات به تحریم ارتباط داشت، مابقی به بی‌توجهی، شتاب‌زدگی و عملکرد ناقص بنده و امثال بنده اختصاص داشت.

  باهنر گفت: در اوج تحریم‌ها، ما روزانه 700هزار بشکه نفت می‌فروختیم که با احتساب قیمت بشکه‌ای 100 دلار، 70 میلیون دلار درآمد داشتیم، در شرایط فعلی اگر همه عوامل همت کنند و ما با قیمت بشکه‌ای 25 دلار، دومیلیون بشکه صادرات داشته باشیم، درآمد ما به 50 میلیون دلار در دوره پساتحریم می‌رسد و اداره کشور در این شرایط که متکی به اقتصاد نفتی است، فقط یک راه دارد، آن هم اقتصاد مقاومتی است.

  وی افزود: اقتصاد کشور بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری باید درون‌زا و برونگرا باشد یعنی هزینه دولت کاهش یافته و بخش خصوصی به میدان بیاید.

  نایب‌رئیس دوم مجلس  شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه نیز آمده که دولت زمینه‌های شکل‌گیری دو شرکت نفتی در بخش خصوصی که امکان اکتشاف تا فروش را داشته باشند، فراهم کند.

  باهنر افزود: 120 سال شرکت ملی پالایش و پخش فعالیت کرد و دیگر بس است.

  وی گفت: یکی از صندوق‌های بازنشستگی در کشور 4 ماه است حقوق بخشی از کارکنانش عقب افتاده اما اگر پرداخت حقوق مدیران آن که میلیون‌ها تومان است قدری عقب بیفتد به هیچ عنوان این شرایط را تاب نمی‌آورند، این با روح اقتصاد مقاومتی در تضاد است.

  باهنر افزود: در دوران تحریم هم در همان بخشهایی که 100 درصد تحریم بودیم به موفقیت‌های چشمگیری دست یافتیم.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار