باید از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم/ از پیروزی مقابل امریکا خوشحالم


سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: باید از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم و بازیکنانم امروز از این فرصت استفاده کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی شاگردانش برابر امریکا در نشست خبری مسابقات جام قهرمانان بزرگ اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و لحظات سختی برای ایران در این بازی رخ داد. امریکا در دو ست اول به صورت عجیبی در دریافت، حملات پس از دریافت و سرویس خوب کار کرد.

وی گفت: من با بازیکنانم صحبت کردم و به آن‌ها گفتم اگر به این صورت بازی کنید کاری از پیش نخواهید برد. امریکا فوق العاده والیبال بازی کرد، بنابراین باید برای خودمان فرصت به وجود می‌آوردیم و از فرصت‌هایی که به طور قطع تیم مقابل در طول ست‌ها در اختیارمان قرار داد، به خوبی استفاده کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: امریکا نمی‌توانست همیشه با یک روند بازی کند. باید از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم و بازیکنانم امروز از این فرصت استفاده کردند. پس از آن هم تیم انرژی زیادی گرفت و به این باور رسید که می‌تواند پیروز شود. از پیروزی امروز برابر امریکا خوشحال هستم.

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در جام قهرمانان بزرگ جهان در حالی که در ست‌های اول و دوم مغلوب امریکا شده بود، موفق به کسب پیروزی سه بر دو مقابل این تیم شد و در صدر جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.

تیم‌های شرکت کننده در جام قهرمانان بزرگ جهان فردا (پنجشنبه) استراحت دارند و این رقابت‌ها از روز جمعه در شهر اوکاسا پیگیری خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران به مصاف برزیل قهرمان المپیک می‌رود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.