کد خبر : 90864
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
47 اشتراک
آخرین عناوین

هیچ تعدیل نیرویی در دانشگاه آزاد صورت نمی‌گیرد/ منابع انسانی برای گسترش پژوهش به کار گرفته می‌شوند


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به شایعاتی درباره تعدیل نیرو در این دانشگاه، گفت: هیچ تعدیل نیرویی در دانشگاه آزاد اسلامی صورت نمی‌گیرد.

 فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز با اشاره به شائبه‌های به وجود آمده درباره تعدیل نیرو در این دانشگاه، گفت: هیچ تعدیل نیرویی در دانشگاه آزاد اسلامی صورت نمی‌گیرد، ولی این دانشگاه با توجه به کاهش نرخ جمعیت دانشجویی باید از امکانات و منابع موجود برای امور پژوهشی در سایر موارد و حوزه‌ها استفاده کند تا بتواند شرکت‌های دانش‌بنیان را تقویت و از آنها هم برای تولید علم و ثروت استفاده کند. هم از توان شرکت‌ها و هم از منابع و امکانات موجود؛ امکانات و منابع از جمله نیروی انسانی در عرصه‌های مختلف استفاده خواهند شد.

فرهاد رهبر با دعوت از همه کسانی که در این راه می‌توانند به دانشگاه آزاد اسلامی کمک کنند، افزود: جذب نخبگان از برنامه‌های جدی ما برای رفع مشکل بیکاری دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاست.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir