رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۶ | کد خبر : 9090
 • غرضی:

  احزاب اگر عقبه اجتماعی نداشته باشند فقط به درد کاغذ می‌خورند

  سید محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (جمعه) در کنگره حزب مردمی اصلاحات در تهران اظهار داشت: حزبی که عقبه اجتماعی نداشته باشد فقط به درد کاغذ می‌خورد بنابراین باید احزاب حقوق عامه را بر حقوق خاصه ترجیح بدهند.

  وی افزود: توانایی‌های شما برای اداره کشور کفایت می‌کند به شرط اینکه احزاب عقبه اجتماعی سازمان یافته داشته باشند.

  وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: محمدرضا پهلوی فکر می‌کرد ساواک ارتش و قدرت‌های خارجی می‌توانند وی را حفظ کنند، اما دیدیم که سیستم بروکراسی وابسته به تک حزبی رژیم پهلوی را ساقط کرد و آن مجموعه حکومتی حتی یک لحظه مقاومت نکرد.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اردیبهشت سال ۵۸ به اتفاق خانم دباغ با امام دیدار کردیم و خدمت ایشان گفتم که هیچ چیز انقلاب را نابود نمی‌کند به جز کودتا، بنابراین باید ارتشی متعلق به انقلاب که اسمش سپاه پاسداران باشد شکل بگیرد و امام نیز به شورای انقلاب دستور دادند و چنین اتفاقی افتاد.

  غرضی گفت: با پیروزی انقلاب بزرگترین قدرت سیاسی در جهان در غرب آسیا به وجود آ‌مد و سازندگی‌های بسیاری نیز در کشور پس از سال ۵۷ صورت گرفت.

  وی تاکید کرد: امروز اگر ما می‌توانیم دشمنان جمهوری اسلامی را ۲۰۰۰ کیلومتر به عقب برانیم به دلیل اقتدار سیاسی است چرا که توانسته‌ایم قدرتهای سیاسی جهان را با خود معادل کنیم.

  وی با بیان اینکه نسل اول انقلاب میراث بزرگی چون جمهوری اسلامی برای نسل‌های بعد گذاشته‌اند، گفت: نسل‌های بعد اگر نتوانند از این میراث خوب استفاده کنند نعمت را تکذیب کرده‌اند و البته به این سادگی هم نمی‌توانند چون اگر به این سادگی مدیریت توسط نسل سومی‌ها از نسل اولی‌ها گرفته شود به همان سادگی هم دشمنان این مدیریت را از شما می‌گیرند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار