کد خبر : 90925
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۸:۴۷
53 اشتراک

آموزش و پرورش نیازمند مشارکت همه اولیاستمعاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: آموزش و پرورشی موفق خواهد بود که معلمانش احساس عدم تعلق و جدایی از مدرسه نداشته باشند و مدرسه را از خودشان بدانند. آموزش و پرورش ما به مشارکت همه اولیا و خانواده ها نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، رضوان حکیم زاده در مراسم جشن شکوفه ها با بیان اینکه در مجموع هشت میلیون نوآموز پیش دبستانی و دبستانی مهرماه را با شور و اشتیاق شروع خواهند کرد گفت: از این میزان یک میلیون و ۴۹۵هزار کلاس اولی می باشند.

وی افزود: مسیر تعلیم و تربیت از پیش دبستانی و دبستان شروع می شود و سهم مربیان و معلمان در این مرحله پررنگ است.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در تلاشیم برای همه کودکان ایرانی بدون در نظر گرفتن قومیت، مذهب و نژاد، فرصت های برابر آموزشی فراهم کنیم اظهار کرد: به پرورش همه جانبه تمام ابعاد شخصیتی کودکان توجه داریم.  

به گزارش ایسنا، عباسعلی باقری، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران نیز در این مراسم با بیان اینکه دوره پیش دبستانی و دبستان مهمترین دوران تربیتی زندگی فرزندان ماست، افزود: دانشمندان علوم رفتاری معتقدند ۷۰درصد شخصیت کودکان پیش از هفت سالگی شکل می گیرد و تا ۱۲ سالگی تکمیل می‌شود. باید قدر این دوره را بدانیم.

انتهای پیام

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir