رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۰ | کد خبر : 9197
 • در زمان کواچ، بازیکن‎سالاری داشتیم / روش لوزانو مثل ولاسکو است

  به گزارش وعده صادق سعید مصطفی‎وند ، با بیان اینکه با تغییر کادر فنی به حضور در تیم ملی فکر می‎کند، افزود: فکر می‎کنم روش کار لوزانو مثل ولاسکو باشد و با این مربی تیم ایران نتایج خوبی بگیرد. تغییر کادر فنی این امید را به وجود آورده که بازیکن‎ها دیده می‎شوند و امیدوارم هر کسی شایسته باشد به تیم ملی راه یابد.

  وی با اشاره به مشکلاتی که سال‎گذشته در تیم ملی برایش به وجود آمد، اظهار کرد: حاضر نیستم با شرایطی که سال‎گذشته در تیم ملی برای من به وجود آوردند بار دیگر ملی‎پوش شوم. نمی‎خواهم درباره آن مشکلات صحبت کنم اما برخی خیلی اذیت کردند.

  مصطفی‎وند تأکید کرد: بودن یا نبودن من مهم نیست و موفقیت ایران در میادین بین‎المللی مهم است که امیدوارم با کادر فنی جدید باز هم شاهد درخشش‎های والیبال کشورمان باشیم.

  والیبالیست ثامن‎الحجج خراسان درباره بازیکن‎سالاری در زمان کواچ، گفت: در زمان کواچ چنین چیزی را شاهد بودیم و او ضعف مدیریتی داشت. چرا در زمان ولاسکو بازیکن‎سالاری وجود نداشت؟

  وی تأکید کرد: مربی تعیین کننده و همه‎کاره است که متأسفانه کواچ از لحاظ مدیریتی ضعیف عمل کرد. در پاره‎ای اوقات قدرت لازم برای کنترل بازیکن‎ها را نداشت!

   

   

   

  منبع : ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار