کد خبر : 92167
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۵:۲۸
58 اشتراک
آخرین عناوین

نابودی داعشisis، پیروزی بر امریکا و شاهنشاهی‌ آل‌سعود بود/ مگر توطئه‌های استکبار به پایان رسیده که کار «مقاومت» تمام شده باشد؟


مشاور وزیر امور خارجه گفت: هماهنگی بین نیروهای مقاومت که از سراسر جهان در آن عضویت دارند، باارزش است. این در حالیست که هنوز ناتو و اتحادیه اروپا نتوانستند چنین هماهنگی را در بین نیروهای خود ایجاد کنند.

حسین شیخ الاسلام، مشاور وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی سایت دانشجو، در خصوص زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه با پایان کار داعشisis در منطقه نیروهای مقاومت نیز به پایان راه خود رسیده اند، گفت: این نیروها، نیروهای اصلی تضمین کننده امنیت در منطقه می باشند مگر توطئه‌های استکبار به پایان رسیده است که این نیرو‌ها به پایان راه خود رسیده باشند؟

وی گریزی به نامه مقام معظم رهبری به سردار سلیمانی زد و گفت: در این نامه معظمٌ له فرمودند: شما باید هوشیار و آماده باشید و آمادگی یعنی داشتن همه این نیرو‌ها برای استفاده از آن‌ها در زمانی که ضرورت وجود داشته باشد.

شیخ الاسلام با بیان اینکه نیروهای مقاومت نیروهای صحنه نبرد و با تجربه می باشند، افزود: مثال این نیرو‌ها در جهان وجود ندارد، چون غیر از فداکاری، تعهد و آمادگی به شهادت رسیدن نیروهای میدانی می باشند مگر کسی این عظمت را ر‌ها می‌کند؟ بلکه آن‌ها باید محکم‌تر از سابق حضور داشته باشند.

مشاور وزیر امور خارجه افزود: وجود این افراد در حقیقت به معنای تضمین امنیت برای همه کشورهایی است که تحت تاثیر توطئه‌های امریکا و رژیم صهیونیستی می باشند.

وی با تاکید بر اینکه پیروزی اخیر پیروزی بر داعشisis نیست، یادآور شد: این دستاورد در حقیقت پیروزی در برابر امریکا، رژیم صهیونیستی و شاهنشاهی عربستان سعودی است.

شیخ الاسلام با اشاره به اینکه داعشisis یک توطئه موفق در منطقه ما بود، خاطرنشان کرد: به هر حال این مسئله را نباید نادیده گرفت که این توطئه انرژی بسیاری از ما گرفت و شش سال توان ما را به خود معطوف کرد..

مشاور وزیر امور خارجه در ادامه: آیا امروز امریکا و توطئه آن تمام شده است که کار این نیرو‌ها به پایان رسیده باشد؟

وی در خصوص دامن زدن به این مسئله یعنی پایان کار گروه‌های مقاومت در فضای مجازی گفت: برادرانی که خود را جزو لشکر سایبری مقاومت می‌دانند باید با این نوع توطئه‌های رژیم صهیونیستی، امریکا و عربستان سعودی در فضای مجازی بجنگند، چون این گروه از طریق جنگ سخت نتوانستند ج.ا را شکست دهند حالا به دنبال آن می باشند که از طریق فضای مجازی ما را خلا سلاح کنند.

شیخ الاسلام با بیان اینکه این نیروهای مقاومت هیچ چشم طمعی برای حضور در محور مقاومت نداشتند و از جای جای دنیا به عشق حرمین جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند، گفت: هماهنگی بین این افراد خیلی باارزش است در شرایط امروز هنوز ناتو و اتحادیه اروپا نتوانستند چنین اتحادی را در بین نیروهای خود ایجاد کنند، اما این در حالی است که این هماهنگی و تعامل بین نیروهای محور مقاومت در دفاع از حرمین شریفین به حول قوه الهی ایجاد شد و ادامه پیدا خواهد یافت.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir