موشک با برد بیش از دو هزار کیلومتر داریم

0 1

مشاور فرمانده معظم کل قوا گفت: موشک با برد بیش از دو هزار کیلومتر داریم و تانک می سازیم.

به گزارش خبرنگار وعده صادق؛ امیر سرتیپ ناصر آراسته مشاور فرمانده معظم کل قوا در مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه نهاجا که در مرکز اموزش های شهید خضرایی  برگزار شد با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: ارتش و شهدا و ملت در مقابل امریکا سر خم نکردند.

وی ادامه داد: شهدا تنها نیستند و در آسمان ملکوت هم پروازند و شهدا جایگاه والایی دارند.

مشاور فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه شهدا ما را به یاد آخرت می‌اندازند افزود: بزرگترین حیله دشمن نفوذ است و یاد شهدا راه نفوذ دشمن را می بندد.

وی گفت : ما سربازان به پرچممان احترام می گذاریم و امن ترین کشور منطقه جمهوری اسلامی است.

امیر اراسته تصریح کرد: فاکتورهایی که امنیت جهانی مطرح می کند در بین ۱۸۶ کشور دنیا ما یازدهمین کشور جهان هستیم و  مستقل ترین کشور جهانیم.

مشاور فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اذعان مقامات خارجی به استقلال ایران تاکید کرد : همه امنیت مدیون خون شهدا و هدایت امام و رهبری است.

وی گفت: انشاالله اسفند همه پای صندوق های رای خواهیم رفت و کشورهایی هستند که خیلی زیاد شرکت کنند کمتر از ۷۰  درصد بوده و ملت ما در صندوق های رای گسترده شرکت می کنیم.

امیر اراسته با اشاره به اینکه شهدا جایگاه والایی در بین مردم عنوان داشت: اگر جنگی بشود که نخواهد شد و حدود یازده جنگ باید به ما تحمیل می شد که نشد.

وی ادامه داد: اقتدار نیروهای مسلح بالاست و اگر جنگ بشود هرجا ما بخواهیم می جنگیم و از هر ابزاری استفاده خواهیم کرد و هر زمان دلمان بخواهد جنگ را تمام می کنیم.

مشاور فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه با کمترین امکانات ادوات نظامی ساختیم افزود: ما اکنون موشک با برد بیش از دو هزار کیلومتر داریم و  تانک هم می سازیم.

وی اظهار داشت: اگر امریکا می‌دانست ضعیف هستیم لحظه‌ای درنگ نمی‌کرد .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای پیام /

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.