کد خبر : 92880
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۲۴
49 اشتراک
آخرین عناوین

انتقاد شدید منتجب نیا از احمدی‌ نژاد

به گزارش وعده صادق ،حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب و قائم مقام حزب اعتماد ملی با توجه به حواشی این روزهای احمدی‌نژاد و اطرافیان او درباره هدف از نگارش نامه به مقام معظم رهبری، گفت: قضیه آقای احمدی‌نژاد و دوستان او بسیار پیچیده بوده، هست و خواهد بود. این مسئله از دوره اول ریاست جمهوری او مطرح شد و اصلا مشخص نیست که دارای چه هویت و ماهیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: دری به تخته خورد و احمدی‌نژاد از موقعیتی استفاده کرد و با حمایت برخی از افراد و جناح‌های سیاسی هشت سال سرنوشت کشور به او و مجموعه زیردستش سپرده شد. باگذشت چند سال از آن روزها بخشی از ماهیت مبهم این جریان و اطرافیان او برای همه در حال آشکار شدن است و البته به این معنا نیست که هنوز هم هویت واقعی آن‌ها مشخص‌شده باشد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در این رابطه اظهار داشت: باید تمام پژوهشگران، محققان، سیاسیون و دیپلمات‌ها دولت نهم و دهم موردمطالعه و بررسی قرار گیرند تا ریشه و اساس این جریان مشخص شود، اما آنچه دراین‌باره پنهان نمانده این است که مشکل گروه مورداشاره درد ملت، کشور و انقلاب نیست. آنان دنبال مطلب و موضوعی هستند که هنوز حداقل برای ما مشخص نشده، شاید برای مقامات عالی نظام و مسئولان آشکار باشد ولی برای ما روشن نیست.

قائم مقام حزب اعتماد ملی در ادامه اضافه کرد: بلایی که احمدی‌نژاد و اطرافیان او به سر ملت آوردند و همه‌چیز را به هم ریختند مانند آفتاب روشن است و دیگر نیازی به تبیین و تشریح نیست. هر روز که می‌گذرد ضایعات زمان ریاست جمهوری او بیش از گذشته مشخص می‌شود و این ملت تاوان‌های سنگینی را باید تا ده‌ها سال آینده بپردازد.

منتجب نیا درباره مخاطب احمدی‌نژاد توضیح داد: احمدی‌نژاد و مجموعه نزدیک به او مخاطب خاصی ندارند به دنبال هدفی هستند که مجهول باقی‌مانده، مسلماً درصدد نیستند تا ریاست جمهوری یا ریاست قوه‌ای را در آینده به دست آورند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir