کد خبر : 92902
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۶:۱۴
55 اشتراک

ادامه شیب صعودی قیمت طلا/سکه قصد ارزانی ندارد+نمودار


به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد میزان، بررسی قیمت طلا در هفته گذشته نشان دهنده رشد قیمت این فلز زرد رنگ در بازار بوده است. 

هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته گذشته را با قیمت ۱۲۷ هزار و ۲۰۷ تومان برای معامله آغاز کرد، در دومین روز از هفته به رقم ۱۲۷ هزار و ۸۷۶ تومان رسید، با ادامه سیر صعودی خود در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب به ارقام ۱۲۸ هزار و ۴۰۷ تومان، ۱۲۸ هزار و ۷۰۷ تومان و ۱۲۹ هزار و ۴۹۲ تومان رسید و در نهایت در آخرین روز هفته با افت قیمت به ارزش ۱۲۹ هزار و ۷۷ تومان مورد معامله قرار گرفت.

قیمت‌های به ثبت رسیده نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار طی هفته گذشته افزایش هزار و ۸۷۰ تومانی داشته است.

 بررسی هفتگی قیمت طلا و سکه 

قیمت سکه امامی هفته گذشته را با نوسان قیمت متعدد پشت سر گذاشت، در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و ۳۶۱ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد، با افت قیمت تا اواسط هفته به رقم یک میلیون و ۳۵۶ هزار تومان رسید و سپس با جهش قیمت قابل توجه به رقم یک میلیون و ۳۷۶ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و با ادامه همین روند صعودی در پایان هفته به رقم یک میلیون و ۳۸۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

 اختلاف قیمت اولین و آخرین روز از هفته نشان دهنده افزایش ۱۹ هزار و ۸۰۰ تومانی برای سکه بوده است.

 

 بررسی هفتگی قیمت طلا و سکه 

سکه بهار آزادی و رهایی در هفته گذشته تنها در دو روز قیمت گذاری شد و اطلاع به ثبت رسیده نشان می دهد این سکه از تاریخ اول تا هفتم آذرماه قیمتی برای آن به ثبت نرسیده است.

سکه بهار آزادی و رهایی چهارشنبه هشتم آذر را با قیمت یک میلیون و ۳۱۷ هزار تومان و در روز پنج شنبه با افزایش قیمت ۱۹ هزار تومانی به ارزش یک میلیون و ۳۳۶ هزار تومان فروخته شد. 

 

بررسی هفتگی قیمت طلا و سکه 

انتهای پیام/

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir