کد خبر : 92919
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
36 اشتراک

حمله طرفداران احمدی‌نژاد به آیت‌الله مصباح‌‌یزدی

حمله طرفداران احمدی‌نژاد به آیت‌الله مصباح‌‌یزدی
بعد از صحبت‌های آیت‌الله مصباح‌یزدی درمورد احمدی‌نژاد حامیان رئیس دولت دهم علیه او وارد میدان شدند.؛

به گزارش وعده صادق ،«اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست» این را آیت الله مصباح یزدی در تابستان  ۸۸ مطرح کرده بود تا حمایت خود را رئیس دولت دهم تکمیل کرده باشد؛ اما چرخ روزگار به گونه ای نچرخید که حمایت تمام قد او از محمود احمدی‌نژاد بتواند بدون اما و اگر به پیش برود تا جایی که در ماههای آخر دولت دهم دیگر سراغی از آن دفاعیات پر طمطراق نبود و تا حدودی سیاست سکوت در پیش گرفته شد.

اما بعد از مدتی این سکوت خودش تبدیل به یک سیبلی برای انتقاد به راس هرم جبهه پایداری شد.  تا جایی که آیت‌الله مصباح با یک رویکرد ملایم تلاش کرد به جای انتقاد مستقیم به عملکرد احمدی‌نژاد رفتارهای او را متاثر از مشایی معرفی کند. او گفت: «هنوز هم برای بنده این یک معمایی است که اینچنین آدمی با این فراست با این هوش با این کارآمدی، چطور شیفته یک نفری می‌شود که از خودش ضعیف‌تر است و صدها نقطه‌ضعف در آن قابل رویت است. برای بنده هنوز این معما باقی است. اما به هر حال یک واقعیتی است.»

تکذیب جایگزین تائید

احمدی‌نژادی که زمانی چهره مورد اعتماد جبهه پایداری بود این روزها آنچنان طوفانی در عرصه سیاست داخلی به راه انداخته است که نه تنها اصولگرایان بلکه جبهه پایداری به عنوان خاستگاه اصلی او در برخورد و واکنش به یک درماندگی رسیده است و این موضوعی نیست که وضوحش در کلام آیت الله مصباح یزدی پنهان بماند.  او در گفت و گویی که با یکی از خبرگزاری ها داشت گفت:  اعمال و رفتار امروز احمدی‎نژاد را تأیید نمی‎کنم، چون اکنون یک حالت انحرافی در او می‎بینم.

هجمه احمدی‌نژادی ها به آیت‌الله مصباح

چند ساعتی از انتشار مصاحبه آیت الله مصباح یزدی  نگذشته بود که سیل کامنت ها برای این خبر به راه افتاد. هر چند وعده صادق  از انتشار این کامنت ها معذور است اما این رفتار نشان می دهد حامیان رئیس دولت دهم آنچنان سازمان یافته در فضای مجازی و رسانه ای به پیش می روند که حتی  حاضرند به پدر معنوی سال های دور خود هم اینگونه هجمه و حمله کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir