کد خبر : 92935
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
45 اشتراک
آخرین عناوین

فرمانده انتظامی هرمزگان :؛

انهدام بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدر کشور /کشف ۸تن انواع مواد مخدر

به گزارش وعده صادق ،سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی هرمزگان صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: در ادامه سلسله عملیات‌های مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ ، مأموران با بهره‌گیری از شیوه های خاص پلیسی از بارانداز و تردد محموله سنگین مواد مخدر در منطقه جانوری شهرستان جاسک مطلع و با اشرافیت اطلاعاتی و در یک دوره ۴۵ روزه‌، محل دقیق تردد قاچاقچیان مواد مخدر، بارانداز و محل دپوی مواد را ‌شناسایی کردند.

وی با اشاره به کوهستانی بودن مسیر تردد قاچاقچیان افزود: به دلیل اشراف دیدبانی قاچاقچیان بر منطقه‌، پس از یک درگیری مسلحانه بین ماموران انتظامی و اشرار،قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا عرصه را بر خود تنگ دیده و از محل متواری شدند.

سردار ملکی ادامه داد:در این عملیات ماموران موفق به کشف  ۸تن و ۸۷۸ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل ۸تن و۷۷۸کیلو تریاک، ۱۰۰ کیلو گرم هروئین، تعداد ۵ قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه و ۳ دستگاه بی سیم دستی از قاچاقچیان شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحقیقات جهت شناسایی متهمان ادامه دارد،اضافه کرد: منطقه جانوری منتهی الیه شرقی استان هرمزگان و در منطقه‌ای مثلثی بین استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان بلوچستان واقع شده و به نوعی محل بارانداز مواد مخدر قلمداد می‌شود که این فرماندهی با احداث پاسگاه جدید سدیج، به صورت جدی برخورد با سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار داده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir