کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۵ | کد خبر : 9330
 • به گزارش وعده صادق علیرضا عسگریان در بازدید از طرح های اشتغالزایی مددجویان بجنورد اظهار کرد: براساس معیار و استانداردهای جهانی، ایجاد یک شغل نیازمند وجود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون ریال است حال آن که برای رسیدن به سود دهی که از سال پنجم به بعد آغاز می‌شود بیش از این میزان نیاز است.

  وی با بیان این که کمیته امداد با کمترین تسهیلات، اشتغال‌های خانگی و کوچک با سود دهی و دوام بالا ایجاد می‌کند، گفت: به رغم تسهیلات کم اختصاص یافته به طرح‌های اشتغال کمیته امداد ، اما هم اکنون بیش از ۹۵ درصد از طرح‌های عملیاتی شده پایدارهستند.

  معاون ادارای و مالی کمیته امداد گفت: میزان معوقات بانکی مددجویان کمیته امداد کمتر از یک درصد بوده که این رقم در برخی موارد سخت زیر سه درصد است.

  عسگریان ادامه داد: هم اکنون مجریان طرح‌های اشتغال کوچک و زود بازده کمیته امداد ماهیانه میانگین ۱۰ میلیون ریال در آمد دارند.

  وی با بیان این که همه اشتغال ایجاد شده کمیته امداد در آمار و ارقام دولتی گنجانده شده و امداد به صورت رسمی اشتغال تولیدی خود را اعلام نکرده است، یادآورشد: از مجموع اشتغال ایجاد شده توسط دولت بخش قابل توجهی از آن به کمیته امداد اختصاص دارد.

  عسگریان خاطرنشان کرد: کمیته امداد همواره به فعالیت خود در حوزه اشتغالزایی ادامه داده و تاکنون ۳۰ درصد از مشاغل راه اندازی شده نیز از محل منابع داخلی کمیته امداد تامین اعتبار شده است.

  وی با تاکید بر گسترش طرح‌های بومی در استان‌های محروم، ادامه داد: متاسفانه در برخی از استان‌های محروم هیچ گونه اعتبار بانکی برای راه اندازی طرح‌های اشتغال اختصاص نیافته است.

  عسگریان عنوان کرد: فرش‌های تولیدی مددجویان به دلیل کیفیت و مرغوبیت توسط استان‌ها خریداری می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند و این در حالیست که سایر بافته‌های تولیدکنندگان به دلیل نامرغوبیت مورد توجه خاص نیست.

  عسگریان افزود : معتقدم همه کشورهای توسعه یافته دنیا از مشاغل کوچک و خرد شروع کرده و بر این اساس دولت نیز چاره ای جز توجه به اشتغال و توسعه حوزه اقتصادی توسط کارگاه‌های کوچک و بنگاه‌های زود بازده ندارد.

  معاون ادارای و مالی کمیته امداد گفت: به دنبال این مساله هستیم بخشی از صدقات را در ایجاد اشتغال هزینه کنیم که این اتفاق بزودی عملیاتی می‌شود.

  وی با اشاره به طرح جدید امداد در حوزه استعداد یابی، یادآورشد: کوچکترین استعدادها و مهارت‌های افراد در حال شناسایی است تا به موقع تسهیلات اشتغال و خدمات هماهنگ با آن مهارت ارایه شود بنابراین بدین ترتیب میزان ضریب خطا و شکست در طرح‌ها به صفر می‌رسد.

  عسگریان با تاکیدبر همکاری سازمان‌های دولتی با کمیته امداد، ادامه داد: قطعا خروجی این همکاری ایجاد اشتغال و توانمند سازی خانواده‌های محروم است.

  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر طرح استان پاک از سوی کمیته امداد در حال اجرا است که امیدواریم با همکاری دستگاه ها و از جمله استانداری ها شاهد روزی باشیم که در سطح کشور مددجویی وجود نداشته باشد.

   

   

  منبع : ایسنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  رزمایش الی بیت المقدس در بابلسر برگزار می‌شود آغاز مرحله دوم عملیات آزاد سازی موصل هواپیمای معاون ترامپ در فرودگاه نیویورک از باند خارج شد عکس/ بازار غذای زیبا در هلند پلیس "خاوری" را شناسایی کرد/ادامه کار نیازمند اقدام مقامات قضایی و سیاسی است کتاب "نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران" منتشر شد روسیه خواستار تحقیق دمشق در مورد اتهام حملات شیمیایی شد فیلم/ ترامپ: شما را در تعلیق نگاه می دارم!!! ناگفته‌های فرزند شهید مدافع حرم خرمشهری از شهادت پدر مجلس با دانش آشتیانی درباره فتنه ۸۸ تعارف نخواهد داشت روایت مصطفی مستور از نویسندگی دانشگاه امام صادق‌‌(ع) در راستای پاسخ به نیاز جامعه در زمینه علوم انسانی ایجاد شد خالد مشعل و اسماعیل هنیه با محمود عباس دیدار کردند نظر رئیس‌جمهور بوسنی در مورد خزانه جواهرات/این موزه بی‌نظیر است عکس/ حضور سردار نقدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی فرار برخی مجرمان اقتصادی به خارج از کشور،مردم را متضرر کرده است دستیار گوگل روی دست سیری اپل زده است روسیه: فیلم صحنه های بمباران مدرسه ادلب در رسانه های غربی جعلی است طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه زمان اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری تغییر یافت/ برگزاری دومین اجلاس هفده و هجدهم اسفندماه