کد خبر : 93515
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
26 اشتراک
آخرین عناوین

بانک مسکن توسعه‌ای نشده است


بانک مسکن توسعه‌ای نشده استبه گزارش گروه اقتصاد میزان، عباس آخوندی در مجمع عمومی عادی سالانه بانک مسکن به مهمترین دغدغه خود و همچنین کارشناسان و مدیران بخش مسکن اشاره کرد و اظهار کرد: موضوع کلیدی و حیاتی تبدیل بانک مسکن به بانک توسعه‌ای است که تقریبا از ابتدای دولت یازدهم تا کنون مطرح و در دستور کار است اما متاسفانه هنوز اقدام عملیاتی و مناسب برای این تحول بنیادین که به شدت مورد نیاز وضعیت کنونی بازار مسکن است انجام نشده است.

وزیر راه و شهرسازی، از وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان رییس مجمع خواست موضوع تبدیل بانک مسکن به بانک توسعه‌ای به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه این جلسه مسعود کرباسیان، ضمن تشکر از هیأت مدیره بانک مسکن بابت ارائه گزارش عملکرد سال ۹۵ و اقدامات انجام شده در حوزه ی تامین مالی مسکن، گفت: تمام درخواست‌ها، پیشنهادها و مطالبات مطرح در این جلسه با هدف تعیین تکلیف در کمترین زمان ممکن مورد پیگیری قرار گیرد.

کرباسیان همچنین ضرورت تبدیل بانک مسکن به بانک توسعه‌ای را مورد تاکید قرار داد و گفت: این موضوع در دولت، بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir