• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۹ | کد خبر : 9512
 • شبکه العالم به نقل از سومریه نیوز، سید عمار حکیم در سخنانی اظهار داشت: خودداری مرجعیت از سخن گفتن دلیل روشن نارضایتی آن است. دولت در زمینه اصلاحات کند عمل کرده و نتوانسته است با انتظارات مرجعیت همگام شود.
  وی افزود: مرجعیت توصیه و سفارش می کند و به فکر هیچ گونه منفعت شخصی نیست بلکه به منافع عمومی و تامین آن اهتمام می ورزد. مرجعیت خیلی زود مشکلات عراق در فساد و سهم خواهی ها را تشخیص داد.
  حکیم از دولت خواست تا در زمینه اصلاحات گام بردارد و اگر به دنبال تحقق منافع عمومی است، به کسانی که از اجرای این اصلاحات زیان می بینند، توجه نکند.
  وی بر حمایت خود از اصلاحات و تشویق به آن برای مهیا شدن فرصت تحقق اصلاحات تاکید کرد.
  مرجعیت دینی در عراق جمعه پیش تصمیم گرفت که دیگر دیدگاه خود در زمینه سیاسی را به طور هفتگی در خطبه های نماز جمعه ارایه نکند و اعلام کرد که بیان دیدگاهش “براساس روند امور و مقتضیات” خواهد بود.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ معاینه عکس رادیولوژی در صحن مجلس! آزادی مرد برزیلی پس از ۲۰ سال اسارت خانگی کنایه محسن رضایی به برخی مسئولان +توئیت زنان و مسئولیت در پست‌های‌کلیدی دولت مشاغل سخت را تعیین کرد فیلم/ زدن ضربه وحشتناک به سر متهم توسط پلیس آمریکا چرا مردم منطقه دیگر به آمریکا اعتماد ندارد؟ نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله امامی‌کاشانی برگزار می‌شود آخرین رتبه ایران در زمینه شکاف جنسیتی اعلام شد تایلند و مالزی محل شیوع ویروس زیکا/ خانم‌های باردار مراقب باشند نیروی دریایی سپاه در صحنه‌ نبرد با آمریکا متولد شد دو آبی‌پوش از بازی در اهواز محروم شدند/ سمت راست استقلال چپ کرد! عکس/ اولین وانت مرسدس بنز روایتی متفاوت از دیوانه‌بازی «راننده وانت دیوانه» واگذاری یک شبه ۹۰۰ مدرسه دولتی به بخش خصوصی سامسونگ از ویژگی های گلکسی اس۸ رونمایی کرد «جایزه ملکه» برای ظریف! سردار آمپـول به روایت نماینده قم! پی‌آمد خواب‌های امنیتی اردوغان تغییر۶٠ فرماندار در دستورکار