سیمئونه: رسیدن به ۱۰۰ پیروزی کار آسانی نیست

0 1

سرمربی اتلتیکومادرید کسب ۱۰۰ پیروزی در مدت زمان کوتاهی را آسان نمی‌داند.

به گزارش وعده صادق و به نقل از آس، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته‌ بیست و سوم لالیگا سه بر یک ایبار را شکست داد.

دیگو پابلو سیمئونه صدمین پیروزی خود را جشن گرفت. گل‌های اتلتیکومادرید را خوسه خیمنس، سائول نیگس و فرناندو تورس به ثمر رساندند.

سرمربی اتلتیکومادرید درباره صدمین گل تورس، گفت: لحظه مهمی در دوران ورزشی‌ این بازیکن است. به او تبریک می‌گویم و خوشحالم که دوباره گلزنی کرد. او همچون الیورووتیو خوب کار کرد. این سه تعویض تیم را تهاجمی کرد و نقش مهمی در کسب این پیروزی داشت.

سیمئونه درباره بازی اظها‌ر کرد: بازی شرایط متفاوتی داشت، نیمه اول بازی بدی به نمایش گذاشتیم، اما تماشاگران ما را همراهی کردند و با حمایت آنان توانستیم به بازی برگردیم.

او در ادامه افزود: در نیمه نخست مالکیت توپ را از دست دادیم و در توپ‌گیری مشکل داشتیم. این موضوع باعث شد حریف از این موقعیت استفاده کند و بازی را در کنترل خود در آورد. ورود اولیور وضعیت تیم را بهتر کرد و تیو در حفظ آن کمک کرد و حضور تورس تیم را قدرتمند کرد.

سرمربی آرژانتینی در پایان در مورد صدمین پیروزی‌اش گفت: خیلی خوشحالم. رسیدن به ۱۰۰ پیروزی در مدت زمان کوتاه کار آسانی نیست. این هدیه بازیکنان به کادرفنی است. از بازیکنانی که در این چهار سال ما را همراهی کردند قدردانی می‌کنم.

منبع : ایرنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.