• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۴ | کد خبر : 9557
 • به گزارش وعده صادق فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از مسابقه مقابل گسترش فولاد گفت: با وجود کسب سومین پیروزی متوالی در لیگ برتر هنوز هیچ‌ اتفاقی نیافتاده و باید در ادامه راه نیز در ۱۱ بازی آتی موفق عمل کنیم. متاسفانه زمین کیفیت خوبی نداشت و یک نیمه را از دست دادیم.

  وی در خصوص داوری مسابقه گفت: من در رابطه با داوری هرگز صحبت نمی کنم ولی تنها یک سوال از داور دارم که دوست دارم پاسخ دهد، سوالم این است که آیا اگر موقعیت دقیقه ۹۳ ما که بازیکن ما در شرایط تک به تک قرار داشت، برای حریف رقم خورده‌بود باز هم سوت می‌زد؟

  کاظمی در رابطه با جریمه‌ای که برای آلاگی سوسه در نظر گرفته گفت: دو جریمه مالی و انضباطی برای سوسه در نظر گرفته ام. دیدید که از ترکیب ۱۸ نفره برای این بازی کنار گذاشته‌شده‌بود. اما برای بازی بعد اگر شرایط بدنی‌اش مناسب باشد می‌تواند در ترکیب قرار گیرد. سوسه نظم تمرین تیم را بر هم زده‌ بود.

  منبع : ورزش ۳

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  راهپیمایی گسترده مردم بحرین در حمایت از شیخ «عیسی قاسم» بهینه سازی تجهیزات مخلوط کن واحد گندله سازی شرکت فولاد مبارکه عکس/ تسلط کامل نیروهای عراقی بر اوضاع امنیتی کرکوک بهترین نرم افزارها از نگاه کاربران/ لبخند این نوزاد نارس سوژه رسانه ها شد/ زندگی در فرکانس ماکروویوها رصد ناوگان جنگی روسیه در جریان عبور از کانال مانش در جنوب انگلیس فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم صدیقی: پیوستن به جامعه جهانی ایران را به زمان قاجار و پهلوی می‌برد غول‌های خفته در کمین مردم کرمان/واقعیتی که دیده نمی‌شود پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد عکس/ کشف اسکناس‌ ۷۰۰ ساله داخل مجسمه بودا مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست حواشی بازی دیروزپرسپولیس اززبان پلیس اهواز آزادسازی موصل به خلافت قلابی داعش پایان می دهد/ ترکیه به خاک عراق چشم طمع دارد