کد خبر : 95966
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۸:۳۸
35 اشتراک
آخرین عناوین

هشدار انصار الله یمن به رژیم سعودی

هشدار انصار الله یمن به رژیم سعودی

به گزارش وعده صادق ،انصار الله یمن  با اشاره به سرو صدایی که جهان پس از شلیک موشک به ریاض ایجاد کرد و همچنین سکوتی که جهان در برابر جنایات متجاوزان در پیش می گیرد، این روند را ناشی از نفاق و دورویی دانست و افزود، کشتارهایی چون کشتار امروز در تعز بیانگر شکست متجاوزان در جبهه های نبرد و در جارچوب تلاش آنان برای به زانو در آوردن مردم یمن است اما این هدف هیچگاه محقق نخواهد شد.
سخنگوی انصار الله تاکید کرد، موشکی که به کاخ یمامه شلیک شد تاکیدی بر تغییر معادله در پاسخگویی به جنایات و افزایش حملات متجاوزان است، اقداماتی که سبب می شود جبهه های نبرد را نیز توسعه دهیم.

وزارت بهداشت در استان تعز یمن اعلام کرد، در پی حمله هوایی متجاوزان به بازاری شلوغ در منطقه حیمه در شهرستان تعز، بیش از پنجاه شهید و زخمی به بیمارستان های استان منتقل شدند.

این مقام جنبش انصار الله یمن در واکنش به جنایت امروز متجاوزان در شهرستان تعزیه استان تعز یمن، اظهار داشت، کشتار امروز در تعز همچون کشتارهای سابق گواهی بر شکست بزرگ نظام سعودی و کسانی است که با این نظام همراه شده اند.
وی چنین جنایاتی را بیانگر سبک شمردن جان مردم یمن دانست و افزود، نظام سعودی با پول مواضع سازمان ملل متحد را خریداری می کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir