رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۴ | کد خبر : 9646
 • "موضع‌گیری رییس سازمان لیگ فوتبال خوب بود"

  “موضع‌گیری رییس سازمان لیگ فوتبال خوب بود”

  به گزارش وعده صادق حسین کفعمی  درباره مناقشه فوتبالی ایران و عربستان برای میزبانی بازی‌های نمایندگان دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا و تصمیم AFC مبنی بر توافق این دو کشور تا ۲۵ اسفند ماه، اظها‌ر کرد: در این موضوع قاعدتا فدراسیون فو‌تبا‌ل ما باید تصمیم گیری مناسبی را انجام دهد. البته نظراتی که داده می‌شود منشعب شده از مسائل سیاسی است. از طرفی کنفدراسیون فو‌تبا‌ل آسیا و فیفا از ورود مسائل سیاسی به فو‌تبا‌ل جلوگیری می‌کنند و یکی از دلایل تعلیق کشورها همین موضوع است.

  او ا‌ضافه‌ کرد‌: در این پرونده سازمان لیگ و فدراسیون فو‌تبا‌ل می‌توانند بهترین نظر را بدهند. با توجه به این که سازمان لیگ نماینده تیم‌های فو‌تبا‌ل است، قرار شده که اعتراض چهار باشگاه از این طریق به AFC و فیفا برسد.

  عضو هیات مدیره سپاهان در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد فدراسیون فو‌تبا‌ل در مناقشه با عربستان زمان را از دست داد، گفت: همان طور که اشاره شد فدراسیون فو‌تبا‌ل خیلی دیر متوجه جدیت این موضوع شد. قبل از این که عربستانی ها بتوانند کاری کنند، ما باید جلسه‌هایمان را برگزار می کردیم تا به بهترین نظر و ایده دست پیدا کنیم. وزارت امور خارجه باید در این مساله ورود کند و فدراسیون فو‌تبا‌ل را تنها نگذارد.

  او در پایان گفت: اعتقاد ما بر این است مهدی تاج موضع خوبی از خود نشان داد و در بازی با نمایندگان قطر و امارات به تمام دنیا ثابت می‌کنیم که ایران از امنیت کاملی برخوردار است و در هیچ کشور سومی به میدان نمی‌رویم.

   

   

  منبع : ورزش ۳

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار