• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۳ | کد خبر : 9665
 • به گزارش وعده صادق محمد پنجعلی با اشاره به دیدار سرخپوشان برابر ذوب آهن گفت: تساوی برابر ذوب آهن نتیجه دلخواه ما نبود، به خاطر اینکه شرایط خاصی داریم اما واقعیت این است که نتیجه بدی نگرفتیم. تساوی برابر ذوب آهن که می‌خواست به بالای جدول برود و در خانه بازی می‌کرد، نتیجه ضعیفی نیست و در واقع باید گفت پرسپولیس باعث توقف حریف خود شد.

  وی ادامه داد: من از بازی پرسپولیس خیلی لذت بردم، فکر می‌کنم مردم هم لذت بردند. در سال‌های اخیر، پرسپولیس هیچ زمانی اینقدر سریع بازی نمی‌کرد. اینقدر ضریب اشتباهات کم نبود. الان هافبک‌های میانی، خوب پرس می‌کنند. انتقال بازی تیم از حمله به دفاع به این خوبی انجام نمی‌شد ولی بدشانس هم بودیم. من با قاطعیت می‌گویم که هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس لیاقت قهرمانی ندارد و این تیم از نظر نوع بازی، فوتبالی که ارائه می‌کند و مجموعه نفرات، یک سر و گردن بالاتر از نزدیکترین رقیبان خود است. البته این تیم به تجربه بیشتری نیاز دارد.

  کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: یک جاهایی کم شانسی و یک جاهایی کمی تجربه مانع از کسب نتیجه می‌شود. وقتی توپ به تیر دروازه می خورد، کافی است دو سانتی متر این طرف و آن طرف بشود تا همه چیز تغییر کند. در بازی با ذوب آهن بدشانسی دیگر هم پنالتی اعلام شدن برای ذوب آهن بود. به نظر من پنالتی نبود. بازیکن پرسپولیس از صورت خودش دفاع کرد. دستش فضای اضافی را نگرفت. دستش را حایل نمی‌کرد، توپ به صورتش می‌خورد، احتمالا آسیب جدی می‌دید ولی باز هم توپ دفع می‌شد. در واقع دستش کمک اضافه نکرد، فقط از سلامت او دفاع کرد.

  پنجعلی تصریح کرد: پرسپولیس روز یکشنبه دوباره از حریف خود جلو افتاد ولی نتیجه حفظ نشد. این را از کمی تجربه می‌بینم. وقتی گل می‌زدند، به صورت احساسی برای زدن گل‌های دیگر رفتند و این درست نبود. در این مواقع باید بازی را کننترل کرد. عرض دادن به بازی و گرفتن یک راهکار است ولی با وجود این حرف‌ها، پرسپولیس کاملا سوار بازی و تیم برتر بود. همین ذوب آهن که استقلال را کاملا تحت فشار قرار داده بود، در خانه برابر پرسپولیس تحت فشار بود.

  البته ذوب آهن هم که راه دیگری نداشت، به توپ‌های بلند و بازی مستقیم روی آورد و از این طریق به گل رسید.

  منبع : مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  حجاب همسر رئیس جمهور فنلاند در ایران عکس/ برداشت انار از باغ های بجستان جلوگیری از ورود چهره‌های تنش‌زا به مراحل مختلف انتخابات خانه تکانی توییتر شروع شد باقر عزت بگوویچ: ایران می تواند از طریق بوسنی وارد بازار تجاری اروپا شود مسکن مهرهای فاقد متقاضی در سراسر کشور به مددجویان واگذار می‌شود جهانگیری: باید بدون اغماض به تخلف صندوق ذخیره فرهنگیان رسیدگی شود/ عادل‌آذر: از ۲۳ میلیارد حقوق نجومی تنها ۱۰ میلیارد برگشته است هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی کند دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران مراسم استقبال رسمی روحانی از باقر عزت بگوویچ عکس/ بارش اولین برف پاییزی در اردبیل مجازات حبس و برخورد قاطع در انتظار ناپدری «ستایش» تبریک ورزشکاران به تیم ملی جوانان بسیاری از نمایندگان اصلاح‌طلب انگار در مجلس حضور ندارند آلودگی هوا موجب پرفشاری خون است سراب جهانی شدن استقبال رسمی روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین مخالفت وزارت نیرو با واگذاری مسئولیت توزیع آب شهری به شهرداری‌ها در بسیاری از موارد با کاهش شدید تخصیص و تأمین بودجه رو به رو هستیم/ دستور روحانی برای تأمین بودجه پدافند غیر عامل