رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۴ | کد خبر : 9695
 • هشدار گردان‌های حزب‌الله درباره حمله زمینی به سوریه و عراق

  «پسران سعود و حاکمانی که از آنها حمایت می‌کنند، برای درس عبرت گرفتن خطر نکنند.»

  امارات متحده عربی یکشنبه اعلام کرد برای اعزام نیرو به سوریه جهت پیوستن به ائتلاف موسوم به ضد داعش، تحت امر امریکا، آماده است.

  گردان‌های حزب‌الله، یکی از گروههای مقاومت مردمی که در عراق با داعش می‌جنگد، درباره حمله زمینی به سوریه و عراق، به عربستان سعودی و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس هشدار داده‌ است.

  «کتائب حزب الله»، گردان‌های عملیات ویژه حزب‌الله در عراق، یکشنبه با انتشار بیانیه‌ای درباره عواقب حمله زمینی به این دو کشور عربی هشدار داد.

  کتائب حزب الله در این بیانیه هشدار داده است که «پسران سعود و حاکمانی که از آنها حمایت می‌کنند، برای درس عبرت گرفتن خطر نکنند.»

  این بیانیه می‌افزاید: «کشورهای عرب سعی کردند با استفاده از مزدوران داعشی نقشه‌های شوم خود را در عراق و سوریه اجرا کنند و شکست خوردند.»

  امارات متحده عربی یکشنبه اعلام کرد برای اعزام نیرو به سوریه جهت پیوستن به ائتلاف موسوم به ضد داعش، تحت امر امریکا، آماده است.

  این خبر پس از آن اعلام شد که عربستان سعودی ۱۵ بهمن اعلام کرد اگر ائتلاف امریکا تصمیم بگیرد، ریاض برای شرکت در هرگونه عملیات زمینی در سوریه آماده است.

  عربستان سعودی یکی از اعضای ائتلاف موسوم به ضد داعش است؛ این ائتلاف تابستان ۹۳ بدون مجوز سازمان ملل و یا دولت سوریه، حملات هوایی خود را به آنچه اهداف تروریستی در این کشور عربی می‌خواند، آغاز کرد.

  با این وجود، بر پایه گزارش‌ها ائتلاف تحت امر امریکا در بسیاری از موارد با هدف گرفتن زیرساخت‌های سوریه جان بسیاری از غیرنظامیان را گرفته است.

  فواز بن محمد آل خلیفه، سفیر بحرین در انگلیس ۱۶ بهمن اعلام کرد این کشور عربی برای اعزام نیروی زمینی به سوریه، تحت امر عربستان آماده است.

  وی افزود هدف عربستان از این اقدام مبارزه با داعش و دولت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه است.

  ولید معلم، وزیر خارجه سوریه

  ولید معلم، وزیر خارجه سوریه پیش از آن تصریح کرد هرگونه «مداخله زمینی در خاک سوریه بدون اجازه دولت این کشور به منزل تجاوز است و باید در برابر آن ایستاد.»

  وی همچنین هشدار داد که «جنازه» متجاوزان به کشورشان باز خواهد گشت.

  اکنون حدود پنج سال از آغاز ناآرامی‌های سوریه که بیش از ۲۶۰ هزار کشته به جا گذاشته و میلیون‌ها تن را بیخانمان کرده است، می‌گذرد.

   

  منبع پرس تی وی

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار