کد خبر : 97214
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۹:۴۶
80 اشتراک

ورود منافقین و هدایت تروریست های داعش به سمت ایران

به گزارش وعده صادق ،حسین امیرعبداللهیان روز جمعه گفت: یک بعد از مشکلات اقتصادی کشور به رفتار خصمانه کاخ سفید با جمهوری اسلامی ایران بر می گردد. ولی همه ما در قوای سه گانه کشور در مقابل مردم باید مسئولانه تر، متعهدانه تر و دلسوزانه ترین باشیم و شکافی برای بازی دشمن ایجاد نشود.

به گفته وی، مداخلات فعال و شکست خورده مثلث آمریکا، سعودی و تل آویو بار دیگر اثبات کرد که ایران مقتدر است و همانند لیبی و افغانستان جولانگاه آمریکا نیست. نتیجه مداخلات امریکا و متحدین در منطقه، رشد فزاینده تروریسم و نا امنی جهانی است اما نتیجه اقدامات سازنده جمهوری اسلامی ایران و‌ متحدین  شکست داعش، امنیت منطقه و تضمین امنیت بالای ایران اسلامی است.

 امیرعبداللهیان افزود: بازخوانی مداخلات گستاخانه  اخیر آمریکا و همراهانش نشان می دهد که اغتشاشات هفته گذشته در چند مرحله طراحی شده بود؛ اول- تحریک جوانان، ایجاد اغتشاش و نا امنی و کشته سازی؛ دوم- ورود فعال منافقین به صحنه و تشدید کشتار و اقدامات گسترده مسلحانه ؛سوم- هدایت عوامل تروریستی شکست خورده داعش در منطقه به سمت ج. ا. ایران، اما هوشیاری مردم و اقدام بموقع دستگاه های امنیتی و انتظامی، نقشه دشمن را شکست.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir