موشکی که بن سلمان را مجبور تشکیل جلسه اضطراری کرد!

0

به گزارش وعده صادق ،جمعه‌شب ساعاتی پس از حمله موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی در یمن (وابسته به انصارالله) به منطقه نجران در جنوب عربستان، شورای سیاسی و امنیتی عربستان نشستی اضطراری به ریاست «محمد بن‌سلمان» ولیعهد و وزیر دفاع این کشور برگزار کرد.

خبرگزاری رسمی عربستان سعودی(واس) با اعلام این خبر، گزارش داد که در نشست درباره پاره‌ای از مسائل سیاسی و امنیتی داخلی کشور و نیز تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی بررسی شد و توصیه‌های لازم در این خصوص مطرح شد.

صبح دیروز، «ترکی المالکی» سخنگوی رسمی نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی به یمن، از شلیک یک فروند موشک از یمن به منطقه نجران خبر داد و مدعی شد که این مشو پیش از اصابت به هدف، توسط سامانه ضد هوایی پاتریوت عربستان رهگیری و منهدم شد.

این در حالی‌ست که «علی العمرانی» از رهبران جنبش انصارالله یمن در گفت‌وگو با خبرگزاری اسپوتنیک، گفت که دو موشک با دقت به هدف‌شان در نجران اصابت کردند.

العمرانی تصریح کرد: «نیروهای یمنی مواضع نظامیان سعودی در مناطق نجران و عسیر را نیز هدف حملات خمپاره‌ای و موشک‌های کاتیوشا قرار دادند و حملاتی را نیز به مراکز تجمع ارتش سعودی در محور نجران صورت دادند.»

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است