رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۱ | کد خبر : 9767
 • محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

  به گزارش وعده صادق پلیس راه فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا برای تسهیل در امر تردد خودروخهی سواری ،خدماتی و سوخت رسان  محدودیت هایی را در تردد در نظر گرفته است ه به این شرح اعلام شده است :تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۱ بهمن تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳ بهمن از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

  محور کرج – چالوس

  الف – تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع است.

  ب – تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۲۳ بهمن تا ۲ روز شنبه ۲۴ بهمن از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه ۲۳ بهمن تا ۲ روز شنبه ۲۴ بهمن از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه است.محور هراز

  الف – تردد کلیه تریلرها در محور هراز ممنوع است.

  ب – تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در ۲۱، ۲۲ و ۲۳ بهمن ۹۴ از محور هراز ممنوع است.

  محور فیروزکوه

  الف – تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۳ بهمن از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

  محور قدیم رشت قزوین و بالعکس

  تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۱ بهمن و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزجمعه ۲۳ بهمن از محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

  محور آستارا اردبیل و بالعکس

  تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزجمعه ۲۳ بهمن از محور آستارا – اردبیل و بالعکس ممنوع اس

  منبع: مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار