کد خبر : 98315
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۹:۱۸
31 اشتراک
آخرین عناوین

به راستی چه کسی جلوی اعلام وصول استیضاح “ربیعی” را گرفت؟

به گزارش وعده صادق ،حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم اعلام وصول طرح استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی در جلسه روز گذشته(یکشنبه ۲۴دی) پارلمان، گفت:  اگرچه ربیعی در چند روز گذشته در مجلس برای متقاعد کردن نمایندگان برای انصراف از استیضاح خود لابی‌های انجام داد اما موفق به این کار نشد و نمایندگان همچنان اصرار به استیضاح وی دارند.

وی با بیان اینکه در جلسه روز گذشته (یکشنبه ۲۴دی) مجلس علی لاریجانی رئیس مجلس به اکبر رنجبر زاده عضو هیئت‌رئیسه پارلمان دستور داد تا استیضاح علی ربیعی در همان روز و پس از نطق میان دستور  نمایندگان  اعلام وصول شود، ادامه داد: اما پس از آنکه علی لاریجانی ریاست جلسه را به مسعود پزشکیان نایب‌رئیس اول سپرد وی از اعلام وصول طرح استیضاح وزیر تعاون و کار و رفاه امور اجتماعی جلوگیری کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: پس از آنکه پزشکیان مخالفت خود را با اعلام وصول طرح استیضاح ربیعی اعلام کرد برخی از نمایندگان اعتراضاتی را به نایب‌رئیس اول مجلس داشتند.

نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه پزشکیان اعلام کرد طرح استیضاح وزیر تعاون باید روز سه‌شنبه اعلام وصول شود، اظهار داشت: این کار نایب‌رئیس مجلس غیر قانونی بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir