کد خبر : 98372
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
26 اشتراک
آخرین عناوین

سناریوی جدید امریکا مانند سایر سناریوها با شکست مواجه می‌‏شود


به گزارش گروه بین الملل فارس، معاون وزیر خارجه سوریه اعلام کرد که سناریوی جدید امریکا در تشکیل نیروی نظامی ۳۰ هزار نفری در شمال سوریه با همکاری کردها، همانند سایر سناریوهای آمریکایی با شکست مواجه خواهد شد.

فیصل مقداد در گفت‎وگو با المیادین افزود: این سناریوی آمریکایی همسو و هماهنگ با سناریوهای اسرائیلی در سوریه است و همانند سایر سناریوهای قبلی امریکا موفق نخواهد بود.

وی ضمن محکوم کردن دخالت ها در سوریه گفت: این مردم سوریه می باشند که سرنوشت خود را تعیین می کنند و این سوری ها می باشند که بر شکست توطئه های جدید اصرار دارند. تهدیدات امریکا هر قدر زیاد باشد، سوریه مصمم است که اراضی خود از چنگ تروریسم و عناصر مزدور آزاد کند.

فیصل مقداد گفت: ارتش سوریه قادر است همه اراضی اشغال شده سوریه را آزاد کند و وحدت اراضی این کشور باز خواهد گشت.

معاون ولید المعلم تاکید کرد که روسیه در مواضع خود در قبال سوریه جدی است و به وحدت این کشور بر اساس موازین بین المللی احترام می گذارد.

المقداد با بیان اینکه ارتش سوریه و متحدان آن همچون سدی محکم در برابر متجاوزان به وحدت اراضی سوریه می‏ایستند، گفت: ما از قدرت وهمی امریکا هراسی نداریم و مطمئن هستیم که سوریه به صورت واحد باقی می ماند.

معاون وزیر خارجه سوریه گفت: هرگونه حضوری که با اهداف دولت سوریه همسو نباشد، اعم از حضور آمریکایی و ترکیه‎ای، خصمانه و غیرقانونی است. با هرگونه حضور غیر قانونی در اراضی خود برخورد خواهیم کرد. به مواضع رسانه‎ای دولت ترکیه اعتمادی نداریم و این کشور مسئول نفوذ تروریسم به سوریه است.

انتهای پیام/ح


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

 

 

 

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir