کد خبر : 98428
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
25 اشتراک
آخرین عناوین

شورا در جریان جزییات طرح جدید ترافیک نیست/شکست طرح ترافیک جدید برای مدیریت شهری مشکل‌ساز می‌شود


به گزارش خبرنگار شهری و رفاهی فارس،
محمد سالاری در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری تهران و اعضای شورا گفت: ما در جلسه گذشته در حالی به یک فوریت طرح ترافیک جدید رای دادیم که یکی از شعارهای مدیریت شهری جدید این است که در فرایند تصمیم گیری ها از نظر آحاد مردم، دیده بان های شهری، دانشگاه ها و نخبگان استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه طرح جدید ترافیک از جمله تصمیماتی است که تمام ذینفعان شهر و سازمان ها و نهادها را تحت تاثیر قرار می دهد در ادامه: رای به یک فوریت طرحی که هنوز ما ۲۱ نفر عضو شورا هم در جریان جزییات آن نیستیم اشکال اساسی دارد و با رویکرد و برنامه های شورا و شهردار تهران مغایرت اساسی دارد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران افزود: اگر این طرح به هر دلیلی شکست بخورد، شورا و شهرداری در همین ابتدای کارشان دچار مشکل جدی می شوند لذا از کمیسیون عمران و حمل و نقل تقاضا دارم نسبت به برگزاری جلسات و نشست هایی با حضور کارشناسان و ذینفعان برای احصاء نظرات آن ها اقدام کنند و بعدا طرح را در صحن شورا بیاوریم تا تصمیم گیری بر اساس نظرات همه باشد‌.

سالاری در ادامه سخنان خود با اشاره به کلنگ زنی ساختمان جدید پلاسکو در ۲۹ دی ماه اظهار داشت: در بررسی هایی که انجام دادیم مشاهده کردیم که توافقی که برای احداث ساختمان جدید پلاسکو انجام شده، یک توافق کلی و نسبی است و اینکه پس از کلنگ زنی شروع عملیات واقعی ساخت بنا چه زمانی خواهد بود مشخص نیست.

وی در ادامه:از آنجایی که کلیات مبنی بر ساخت ۵ طبقه زیر زمین و ۱۰ طبقه روی زمین تصویب شده و مرحله اول مسابقه معماری هم برگزار شده اکنون توپ در زمین بنیاد مستضعفان است، چراکه به عنوان مالک باید مقدمات لازم برای ساخت را انجام دهد و باید جلسه ای با حضور بنیاد و تمام کسبه تشکیل شود تا برای دریافت پروانه اقدام کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir