کد خبر : 98845
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۵:۲۱
562 اشتراک
آخرین عناوین

اطلاع اولیه عملیات جستجوی ربات در نفتکش سانچی، فردا اعلام می‌شود


به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد میزان، محسن بهرامی در خصوص شرایط جستجو پیکر خدمه نفتکش سانچی گفت: براساس اطلاعاتی که از شرکت مربوطه دریافت شد، این ربات های زیر آبی به محل رسیدند و قرار است پیش از تاریک شدن هوا حدود یک الی دو ساعت دیگر تست ها را انجام دهند و عملیات اصلی از فردا آغاز خواهد شد.

وی در خصوص زمان رسیدن اطلاع از کشتی سانچی بیان کرد:  اطلاع اولیه از امکان دسترسی به نفتکش در زیر دریا و  وضعیت قرار گرفتن آن تا عصر فردا به دست ما می رسد و با توجه به وضعیت شدید آتش در ساعات های پایانی سانچی، امکان از بین رفتن ساختمان نفتکش و مچاله شدن وضعیت بدنه آن وجود دارد.

سخنگوی شرکت ملی نفتکش در  توضیح چگونگی شرایط دسترسی به پیکر خدمه نفتکش گفت: این امکان را باید کارشناسان اعلام کنند و با توجه به فرو رفتن نفتکش به عمق دریا، عملیات جابجایی اجساد سخت خواهد بود و ربات زیر آبی نیز به تنهایی امکان جابجایی اجساد را ندارد و صرفا گزارشات مربوط به نفتکش را ارائه می‌کند و پس از ارائه گزارش و تشخیص وجود پیکر خدمه، باید شرایط برای خروج آن ها از طریق کارشناسان مربوطه بررسی شود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir