کد خبر : 98891
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
22 اشتراک
آخرین عناوین

اقامت برخی خانواده های مقامات و مدیران ۲ تابعیتی در خارج از کشور!

به گزارش وعده صادق ،محمد جواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه گزارش تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد ۲ تابعیتی و دارای گرین کارت نهایی و تحویل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد، افزود: در این گزارش نام حدود ۱۰۰ مدیر ۲ تابعیتی و دارای گرین کارت ذکر شده است.

وی افزود: بر اساس اطلاعاتی که ما داریم این مدیران علاوه بر خود، خانواده شان شامل زن و فرزندان، هم دارای تابعیت مضاعف هستند که خانواده برخی از آنها در خارج از کشور اقامت دارند.

عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس از وضعیت افراد ۲ تابعیتی و درای گرین کارت تصریح کرد: گزارش مذکور باید به تصویب کمیسیون مذکور برسد و سپس جهت قرائت در صحن مجلس تحویل هیئت رئیسه مجلس شود.

ابطحی با بیان اینکه یکی از راههای نفوذ دشمن در داخل کشو دادن تابعیت به افراد است، افزود: دشمنان سعی می کنند از طریق این افراد ۲ تابعیتی در داخل نظام نفوذ کرده و اهداف خود را محقق سازند.

وی گفت: منظور این نیست که هر فردی دارای تایعیت مضاعف است و یا گرین کارت دارد، جاسوس است بلکه منظور این است که دشمنان بیشتر از این طریق افراد ۲ تابعیتی اهداف خود را دنبال می کنند.راخ ۲ بار گزیده نمی شود، افزود: ما بحث سیاسی و جناحی نداریم بلکه تاکید داریم که باید راه نفوذ برای دشمنان مسدود باشد.تصریح کرد: ما در قضیه برجام دیدیم که نفوذ در هیئت مذاکرات از طریق افراد دارای تابعیت مضاعف صورت گرفت و ضربات سنگینی به نظام وارد شد.

ابطحی با بیان اینکه مومن از یک سوراخ ۲ بار گزیده نمی شود، افزود: ما بحث سیاسی و جناحی نداریم بلکه تاکید داریم که باید راه نفوذ برای دشمنان مسدود باشد.

وی گفت: باید مراقب بود تا نظام از راه نفوذ افراد ۲ تابعیتی و دارای گرین کارت ضربه نخورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir