• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۶ | کد خبر : 9907
 • رئیس‌جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی بر تشکیل هر چه سریعتر شورای اجتماعی کشور در هفته آینده تأکید کرد.

  به گزارش وعده صادق، جلسه ۷۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد.

  محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به جزئیات جلسه با بیان اینکه رئیس‌جمهور در ابتدای جلسه دهه مبارک فجر و موفقیت‌های گوناگون انقلاب اسلامی را تبریک گفت، اظهار داشت: رئیس‌جمهور بر تلاش بیشتر برای ادامه راه امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و همچنین حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تأکید کرد.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب چندی قبل در جلسه‌ای که با برخی از مسئولان نظام پیرامون حل مشکلات آسیب‌های اجتماعی داشتند بر ضرورت حل این مشکلات تأکید داشتند، گفت: موضوع آسیب‌های اجتماعی در جلسات گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بررسی قرار گرفته است و در این جلسه نیز گزارش وزارت کشور و پیشنهادهایی در زمینه اولویت‌های سیاستگذاری در شورای اجتماعی کشور ارائه شد.

  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: با اتمام این موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی انشاءالله از این پس امیدوار خواهیم بود که شورای اجتماعی کشور به زودی با تشکیل جلسه نسبت به این موارد که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد تأکید قرار گرفته است، تصمیم‌گیری کرده و شاهد عملیاتی و اجرایی شدن مقابله با آسیب‌های اجتماعی باشیم.

  دزفولی با بیان اینکه رئیس‌جمهور بر تشکیل هر چه سریعتر جلسه شورای اجتماعی (هفته آینده) تأکید کرده است، گفت: با تشکیل این جلسه تقسیم کار بین دستگاه‌های مسئول مانند دستگاه‌های دولتی، نیروی انتظامی، شهرداری‌ها و… صورت خواهد گرفت.

  وی تصریح کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی تأکید خواهد داشت که تا قبل از دیداری که در ابتدای سال آینده با رهبر معظم انقلاب در زمینه تصمیم‌گیری‌های شورای اجتماعی کشور پیرامون آسیب‌های اجتماعی و اقدامات دستگاه‌ها برای اجرایی کردن آن و پیگیری‌های صورت گرفته تشکیل خواهد شد، گزارش سازنده و امیدبخشی را آماده کند.

  دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تأکید کرد: اعتبارات خوب و قابل قبولی از جانب سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در بودجه سال ۱۳۹۵ برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در نظر گرفته شده است.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار