ممنوعیت بازدید دانش آموزان از گلزار شهدا ،به دستور آموزش و پرورش همدان

1

به گزارش وعده صادق ،حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی اظهار داشت: در خبرهای غیررسمی شنیده ایم که اداره کل آموزش و پرورش همدان بازدید دانش آموزان از گلزارهای شهدا و دیدار با جانبازان را ممنوع کرده است.

وی خواستار پیگیری این ماجرا از سوی هیات رئیسه مجلس شد و گفت: این اقدامات چه توجیهی دارد؟ نکند این کارها اجرای چراغ خاموش سند ۲۰۲۰ است.

این نماینده مجلس همچنین با اشاره به بالا رفتن قیمت دلار اظهار داشت: قیمت دلار پر کشیده و بر همه قیمت ها تاثیرگذاشته و فقرا هم زیر آوارهای گرانی دست و پا می زنند.

سلیمی ادامه داد: ظاهرا ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان ما به التفاوت نرخ ارز وجود دارد که معلوم نیست کجا واریز شده است. تقاضا داریم هیات رئیسه دستور بررسی این موضوع را بدهد.

نماینده مردم محلات در مجلس همچنین خاطرنشان کرد: اتفاقات غیرقابل توجیهی در جشنواره تئاتر فجر رخ داده است. وزیر ارشاد فردی متدین است و باید با حساسیت بیشتری این مسائل را حل و فصل کند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

از ارسال کامنت های حاوی توهین و تهمت به اشخاص پرهیز گردد

پر کردن فیلد نام و ایمیل اختیاری است

1 نظر
  1. ناشناس :

    با سلام
    باید پرسید چگونه آموزش مسائل جنسی در مهد کودک ها و کودکستان ها و مدارس ابتدایی که بار منفی زیاد و آثار تخریبی فراوان بر روان کودکان معصوم دارد خشونت محسوب نشده و ممنوع اعلام نمی شود ولی حضور در فضاهای معنوی و ارزشی و مشاهده شهدای زنده و یا چند قطعه سنگ اینگونه خشونت وتخریب کننده اعلام و ممنوع می شود. حواسمان باشد اگر شهدا و جانبازان نبودند قطعا الان همه فرزندان سرزمینمان در همه سنین باید داغ خشونت های سنگینی از بعثی ها یا داعشی های ملعون را بر گرده های نازکشان تحمل میکردند.
    خدایا مارا بیدار کن !