کد خبر : 99311
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
31 اشتراک
آخرین عناوین

آیت‌الله کعبی:؛

خطاب به رئیس‌جمهور “کلانتری” را عزل کنید

به گزارش وعده صادق ،آیت‌الله عباس کعبی، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و در صفحه توئیتر خود نوشت: «آقای رییس‌جمهور اگر می‌خواهد مشکل ریزگرد‌های خوزستان را حل کند در اقدام اول بهتر است آقای کلانتری را عزل کند.

فردی که ایشان برای حل مشکل ریزگرد‌ها به استان خوزستان فرستاده‌اند خود یکی از عوامل مشکل است؛ ایشان به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفته بود شما آب زیاد دارید.

جالب است که همین آقای کلانتری به استان خوزستان آمده و در اولین موضع‌گیری، عامل خارجی را عمده عامل بحران ریزگرد‌ها دانسته و سیاست‌های غلط انتقال آب رودخانه‌های استان خوزستان و اقدامات غلط و بی‌تدبیری‌ها را نادیده گرفته است.

این در حالی است که خود ایشان پیش از این گفته بود ریزگرد‌های پاییزه و زمستانه‌ای که در کشور داریم عمدتا منشأش داخلی است؛ فردی که تا این حد دچار تناقض‌گویی است، صلاحیت مدیریت سازمان مهم محیط زیست را ندارد.

تعطیلی پی‌در‌پی مدارس، بیماری‌های تنفسی ناشی از گرد و خاک، تاثیر مضاعف در رکود اقتصادی، شتاب در پدیده مهاجرت به استان‌های دیگر و حتی خارج از کشور و افزایش نارضایتی عمومی مردم شهید‌پرور استان خوزستان مشکلاتی نیستند که بتوان نادیده گرفت به راحتی از آن‌ها عبور کرد.

علی‌رغم اینکه رهبری دستور اکید داده‌اند متاسفانه امسال حتی در اعتبار بودجه هم نسبت به مسئله ریزگرد‌ها سهل‌انگاری می‌شود و بحران ریزگرد‌ها جدی گرفته نمی‌شود؛ از آقای رییس‌جمهور علی‌رغم همه قول‌ها مبنی بر حل مشکل فقط اظهار تاسف می‌شنویم و تداوم سیاست‌های غلط در زمینه بحران ریزگردها.

نخلستان‌ها مُردند و از بین رفتند؛ بی‌آبی کشاورری را نابود کرده است ولی در این سیزده سال دولت‌مردان فقط وعده می‌دهند و احیانا سرکشی می‌کنند؛ پدیده ریزگرد‌ها نه با سرکشی و نه با وعده دادن حل نمی‌شود.

حقیقتاً مردم خوزستان به ستوه آمده‌اند.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات پس از تایید سردبیر منتشر خواهند شد.
  • نظرات حاوی افترا و غیر مرتبط منتشر نخواهند شد.

آخرین اخبار

نمای صادق

http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.irhttp://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir http://vadesadegh.ir