رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۳ | کد خبر : 9958
 • اشتباه بود

  ماجرای حمله ماموران شهرداری به یک کارواش توسط قالیباف تایید شد

  محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم افتتاح ایستگاه میرزای شیرازی (از خط ۳ متروی تهران) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس قولی که داده بودیم هر ماه یک ایستگاه افتتاح خواهیم کرد و امروز نیز ایستگاه میرزای شیرازی در خط ۳ مترو، به بهره‌برداری رسید.

  وی تصریح کرد: ان‌شاءالله در اسفندماه و با وصل شدن متروی تهران به‌صورت خاص و ویژه به فرودگاه مهرآباد، خدمات بهتری به شهروندان ارائه خواهد شد، ضمن اینکه میزان سفر در این بخش به ۶۰ الی ۷۰ هزار سفر در روز خواهد رسید.

  شهردار تهران با اشاره به اینکه همچنان اولویت ما در مجموعه مدیریت شهری مترو خواهد بود، تصریح کرد: هدف ما رسیدن به ۲۳۰ کیلومتر خط مترو است و ان‌شاءالله خط ۷ مترو نیز سال آینده جزو اولویت‌های ما خواهد بود.

  وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا کاهش بودجه شهرداری تهران در سال آینده برای این مجموعه مشکل‌ساز خواهد بود یا خیر، بیان کرد: به‌هرحال ما پیشنهادی برای بودجه سال آینده به شورا داده‌ بودیم که عزیزان ما در شورا حدود هزار میلیارد تومان آن را کاهش دادند که البته ردیف‌ها تغییر پیدا نکرده است، بلکه حجم هزینه‌ها در ردیف‌ها کاهش پیدا کرده است.

  وی تصریح کرد: به نظر من این کار درستی است و ما نگران این موضوع نیستیم و طبیعتاً اگر درآمد ما بیش‌تر از بودجه تصویب‌شده باشد، می‌توانیم آن را با متمم حل کنیم.

  قالیباف همچنین اظهار امیدواری کرد: سال آینده گشایشی در کارهای اقتصادی صورت بگیرد و فشارهای اقتصادی بر شهرداری بر مردم و سایر مجموعه‌ها حل شود.

  شهردار تهران همچنین به اتفاقات صورت‌گرفته در درگیری بین مأموران شهرداری منطقه ۲ و کارکنان کارواش سعادت‌آباد اشاره کرد و افزود: دیروز هم در صحن شورای شهر تهران، رئیس سازمان بازرسی شهرداری گزارشی را در این خصوص ارائه کرد.

  قالیباف در توضیح این موضوع ادامه داد: این بحث از موضوعاتی قدیمی است و اگر من بخواهم خیلی مختصر و سریع اشاره کنم این است که آنجا حدود ۳ هزار مترمربع زمین در اطراف مسجد بوده که انصاف قضیه این است که اعضای هیأت امنای مسجد از شخصیت‌های برجسته و مورد اعتماد و اعتبار جامعه هستند.

  وی ضمن اشاره به اینکه هیأت امنای مسجد اشاره‌شده حتی با بنده نیز جلساتی را داشته‌اند،‌ادامه داد: شهرداری نه تنها برای آن مسجد، بلکه برای سایر مساجد نیز کمک‌هایی را داشته است.

  شهردار تهران گفت: به‌هرحال این زمین متعلق به سازمانی بوده که برخی‌ها ادعا داشتند که این زمین وقف شده است که بعد معلوم گردید که این زمین وقف نبوده و درواقع واگذار به شهرداری شده است، ضمن اینکه پهنه آن مشخص است و در ملکیت شهرداری بوده و شهرداری این زمین را بر اساس مجوزهای قانونی به کس دیگری واگذار کرده است که اسناد، مدارک و مستندات آن موجود است.

  قالیباف در تشریح اتفاقات صورت گرفته در کارواش سعادت‌آباد تصریح کرد: مأموران اجرایی شهرداری منطقه ۲ قبل از این حادثه (چهارشنبه) دو روز قبل از درگیری مدنظر برای اجرای حکم به کارواش اشاره‌شده می‌روند که درواقع متصرفین غیرقانونی این ملک، مأموران شهرداری را کتک زده و آنها را بیرون می‌کنند.

  وی ادامه داد: شهرداری در چند نوبت به متصرفین غیرقانونی این ملک اخطارهایی را داده بود،‌اما متأسفانه این افراد اعتنایی به آن نداشتند.

  شهردار تهران در خصوص درگیری صورت گرفته بین مأموران اجرایی شهرداری منطقه ۲ و کارکنان کارواش تأکید کرد: در شب درگیری مأموران اجرایی شهرداری برای اجرای حکم به محل مراجعه و مورد ضرب و شتم توسط پرسنل کارواش قرار می‌گیرند و حتی خودروها و جرثقیل آنها را می‌شکنند که متأسفانه در هیچ یک از گزارشات به این موضوع اشاره نشده است.

  قالیباف ادامه داد: مأموران اجرایی شهرداری منطقه ۲ دو شب بعدازاین حادثه مجدداً محل کارواش مراجعه کرده و چون از قبل می‌دانستند که احتمال درگیری وجود دارد، مأموران با یک حالت تهاجمی وارد کارواش می‌شوند که البته بنده معتقدم که افراد اجرایی شهرداری منطقه ۲ در اینکه تهاجمی رفته‌اند، کار خطایی را مرتکب شده‌اند و نباید این کار را می‌کردند و می‌توانستند با دقت بیش‌تری این کار را پیگیری کنند.

  وی تأکید کرد: بنده هم بازرسی شهرداری را مسئول کردم تا این گزارش را تهیه و آماده کنند که البته این گزارش به دفتر بنده ارسال شده است و به‌زودی تصمیم‌گیری خواهم نمود.

  شهردار تهران در خصوص انتشار تصاویر و فیلم این درگیری توسط یکی از خبرگزاری‌ها، خاطرنشان کرد: انصاف نیست که حالا یک خبرنگار و یا یک گزارشگر که از قبل در آنجا بوده، بیاید یک مستندی را مستندسازی کند و یک بخش‌هایی از آن را بزند و مستندی را درست کند که مورد سوءاستفاده رسانه‌های خارجی باشد و این به دور اخلاق است که  این خبرگزاری خودش را به‌عنوان یک رسانه منصف و متعهد به انقلاب می‌داند و چنین رفتاری را انجام می‌دهد.

  وی در پایان با تأکید مجدد بر اینکه ورود عوامل اجرایی شهرداری منطقه ۲ به کارواش سعادت‌آباد قابل قبول نبوده، گفت: بنده این هجوم تهاجمی را قبول ندارم و حتماً برخورد خواهم کرد.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار