مرور رده

نرم افزار و بازی

دانلود برنامه حل تمرین های ریاضی با عکس گرفتن – PhotoMath

برنامه فعلی این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا به وسیله عکس گرفتن از مسائلی که در کتاب هایتان وجود دارد، بتوانید جواب آنها را در گوشی مشاهده کنید. در اصل، این نرم افزار مسئله مورد نظر را اسکن خواهد کرد و سپس آن را محاسبه و جواب را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دانلود نرم افزار اندروید WiFinder پیدا کردن شبکه های باز (بدون قفل) وای فای

این بار با یک نرم افزار بسیار عالی در خدمت شما هستیم با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید به جستجوی شبکه های وای فای اطراف خود بپردازید و شبکه های آزاد را پیدا کنید این نرم افزار رایگان بوده و میزان آنتن دهی دقیق وای فای را نیز مشخص میکند شبکه […]

برنامه کاهش وزن و تناسب اندام Total Fitness «ویژه اندروید»

Total Fitness برنامه ای برای انجام تمرینات آموزشی در خانه و باشگاه می باشد که با کمک آن می توانید تمریناتی مناسب با وضعیت فیزیک بدنی خود انجام دهید. در این نرم افزار شاهد بیش از ۱۰۰ تمرین مختلف خواهید بود. این برنامه اطلاعاتی مفید در مورد ماهیچه های بدن در اختیار کاربران قرار می دهد.

تهیه نسخه پشتیبان از پیامک ها با برنامه SMS Backup & Restore + دانلود

SMS Backup & Restore می تواند امکانی برایتان فراهم کند تا هروقت که خواستید از پیامک های درون گوشی همراه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این نرم افزار قابلیت تهیه نسخه پشتیبان به صورت خودکار در زمان هایی که شما تعیین می کنید را خواهد داشت.